Servicecore Varlık Yönetimi

Servicecore Varlık Yönetimi

- in Genel
533
0

Varlık Yönetimi Servicecore ile Nasıl Uygulanır?

Kolay, hızlı ve entegre varlık yönetimi ile tanışın… Varlıkların yaşam döngüsü boyunca durumlarının, sahipliklerinin, finansal bilgilerinin takip edildiği bir uygulama modülü ile güncel aktif ve geçerli bilgilere sürekli erişim ile işlerinizi kolaylaştırın…

IT ve non-IT tüm varlıkların tespit edilip kayıt altına alınması için gerekli özelleştirilebilir varlık öznitelikleri sistemde oluşturulabilmektedir. Geniş konfigürasyon nesnesi kütüphanesi ile yönetilmesi gereken öznitelikleri bırakın Servicecore yönetsin.


Varlık Yönetimi

VARLIK YÖNETİMİ

Bu modülde tüm varlıklar yaşam döngüleri boyunca proaktif yönetilecek şekilde tüm bilgilerinin aşamalar halinde kayıt altında tutulabileceği özellikler ile donatılmıştır.

Varlık modülü tüm diğer Servicecore modülleri ile native entegredir ve tüm diğer servis yönetimi süreçlerinin ihtiyaç duyduğu güncel varlık bilgilerini tek tuşla sağlamaktadır.

Varlıkların diğer süreçlerle ilişkilerinin yanısıra, varlıklar arası ilişkiler (dependencies) de sistemde tutulabilmektedir.

Ayrıca varlıkların her tür finansal verileri varlık yaşam döngüsü boyunca tutulabilmektedir.

Varlıklarla ilgili sözleşmelerin tanımlanması ve takip edilmesi için gerekli sözleşme yönetimi özelliklerinin yanısıra, varlıkların tüm durum değişiklikleri ve history bilgisi sistemde ayrıntılı olarak tutulabilmektedir.

You may also like

Servicecore Görev Yönetimi

Tüm servis yönetimi süreçlerinde teknisyenlerin yürüttüğü görevler sayesinde