ServiceCore ITSM Platformu

ServiceCore ITSM Platformu

- in Genel, ITSM YAZILIMLARI
1942
0
servicecore-banner 2

Kurumsal Servis Yönetimi Yazılımı

ITIL4 ile Tam Uyumlu ITSM Çözümü

Educore’un 20 yıllık bilgi teknolojileri yönetimi deneyimi ve birikimine dayanarak geliştirilen kapsamlı ITSM çözümü Servicecore ile tanışın. ITIL4 uyumlu kapsamlı servis yönetim çözümü Servicecore ile 16 ITIL sürecini dijitalleştirin.

Kullanımı kolay ve yapılandırması kolay çözümümüzle hizmet yönetimi sisteminizi modernleştirin.

Detaylar için Servicecore Web Sitesini Ziyaret Ediniz.

Hizmet Masası ve Etkileşim Yönetimi

Modern kullanıcı arayüzleri ve kusursuz kullanım konforu, servis masası uygulamaları için en iyi kullanıcı deneyimini sunmaktadır.
Servis masası etkileşimlerin yönetildiği birincil katmandır.

Olay Yönetimi

Tüm olayların kaydedildiği, kategorize edilidiği, önceliklendirildiği bu katmanda çözüm araştırma, görev yönetimi, çözüm uygulama, müşteri etkileşimi gibi fonksiyonlarla hızlıca olayarın giderilmesi otomatize edilmektedir.

Problem Yönetimi

Kullanımı kolay yönetim panellerimiz ile Problem Yönetimi sizin için çok kolay olacaktır.

İstek Yönetimi

Servicecore modern ve sezgisel kullanıcı arayüzü minimum düzeyde eğitim gerektirir veya hiç gerektirmez ve BT ve BT dışı ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir. BT uzmanları için ITSM uzmanları tarafından tasarlanan kusursuz olay yönetimi deneyimi.

Değişiklik Yönetimi

Değişikliğin talep edildiği andan planlamaya, tavsiye ve onaylardan, implementasyona ve gözden geçirmeye.. tüm aşamaları içeren eksiksiz bir değişiklik yönetimi pratiği için geliştirilmiş modül..

Varlık Yönetimi

Kurumsal keşif yetenekleriyle tüm varlıkların yaşam döngüsünü yönetin. Varlık izleme sürecinizi bu modülle modernleştirin.

Olay, Problem, İstek, Değişiklik ve Konfigrasyon yönetimi süreçleriyle entegre olan bu modül ile varlıkları tüm süreçler boyunca takip edin.

Servis Katalog Yönetimi

Hızlı hizmet sunumu için önceden tanımlanmış hizmet yapıları ile süreçlerinizi kurumsallaştırın.

Bu modern katalog yönetim modülü ile hem servis hem de teknik katalogların yönetimi kolaydır.

Servis Seviye Yönetimi

Geliştiricilerimiz tarafından icat edilen kurumsal sınıf önceliklendirme kural motoru tarafından sağlanan yüksek düzeyde özelleştirilebilir ve gelişmiş SLA otomasyon yetenekleri.

Bilgi Yönetimi

Servis Bilgi Yönetim Sistemi, hem aracılar hem de kullanıcılar için çözümleri ve makaleleri bulmayı ve ilişkilendirmeyi kolaylaştırır.

Self Servis Portal

Kullanıcılarınız olaylarını, isteklerini, değişikliklerini, çözümleri, projelerini, varlıklarını ve destek ekiplerinizle olan tüm etkileşimlerini bu portal üzerinden takip edebilirler.

Servis Otomasyonu

Servis yönetimi görevlerini otomatikleştirin.

SARE- Service Automation Rules Engine olarak adlandırdığımız gelişmiş otomasyon motoruyla tüm servis yönetimi süreçlerini dijitalleştirin.

Servis Yönetim Panoları

Günümüzde her yönetici için gerekli olan modern ve özelleştirilebilir gösterge tabloları, her düzeydeki yöneticiye uzgörü sağlar.

Yönetim Paneli

Gelişmiş yönetim seçenekleri ile donatılmış yönetici panelinden tüm konfigürasyonları kendi başınıza kolayca yapabilirsiniz.

Modül detayları, lisanslama, fiyatlar ve makaleler için lütfen web sitemiziziyaret ediniz.

 

You may also like

Servicecore Görev Yönetimi

Tüm servis yönetimi süreçlerinde teknisyenlerin yürüttüğü görevler sayesinde