Servicecore Bilgi Yönetimi

Servicecore Bilgi Yönetimi

- in Genel
373
0

Kolay kullanımlı ve entegre bilgi bankası ile servis yönetimi bilgilerinizi kayıt altına alın..

Tüm servis yönetimi süreçlerinin ihtiyaç duyduğu ve kurumsal sürekliliği sağlayacak olan bilgileri kayıt altına alma ve tüm süreçlerden kolayca erişilebilme imkanı..

Çözümlerin kategoriler halinde kayıt altına alınmasını sağlayan bu modülde, gerekli durumlarda çözümlere olay, istek, problem gibi modüllerden doğrudan erişim sağlanmaktadır.

Bu sayede isteklerin ve olayların çözümlenmesi hızlandırılmakta, tekrarlanan olay ve isteklerle ilgili bilgiler kayıt altına alınarak çözüm süreleri kısaltılabilmektedir.


Knowledge Base and SKMS

KNOWLEDGE BASE AND SKMS

Olay ve istek kayıtları içerisinden otomatik çözüm ve bilgi aramanın yanı sıra çözümleri istek ve olay modüllerinden otomatik toplama imkanları da sağlanmaktadır.

Merkezi bir servis bilgi yönetimi sistemi (SKMS) olarak tasarlanan bu modülde tüm süreçlerde ve modüllerde üretilen bilgiler tekrar kullanım için saklanmaktadır.

Yetkilendirme mekanizması ile hem teknisyenler hem de kullanıcılar için bilgiye sürekli erişim imkanı sağlanmaktadır.

Teknisyen modüllerinden doğrudan erişimin yanı sıra son kullanıcı portalından da self-servis modeliyle bilgi bankasına erişim sağlanmaktadır.

Kullanıcıların self-servis olarak kullanacakları bilgilerin de girilmesi ve yayınlanması ile servis çağrı sayısının azaltılması sağlanmaktadır.

Servicecore ürün detayları için tıklayınız.

You may also like

Servicecore Görev Yönetimi

Tüm servis yönetimi süreçlerinde teknisyenlerin yürüttüğü görevler sayesinde