ZSCALER CLOUD SECURITY

ZSCALER CLOUD SECURITY

Zscaler Bulut Güvenliği Çözümleri Educore Software ile Türkiye’de.

İnternet ve Web Güvenliğini sağlama şeklinizi değiştirin!
Zscaler Internet Access, eksiksiz güvenlik 
yığınını buluttan bir hizmet olarak sunar.

Zscaler Internet Access, buluttan teslim edilen bir Güvenli İnternet ve Web Geçidi’dir. Bulut güvenliğialanında öncü bir hizmet olarak sunulan Zscaler Internet Access, ihtiyacınız olan tüm derinlemesine koruma özelliklerine sahip eksiksiz bir güvenlik yığını sağlar.

Zscaler üzerinden internete erişimin faydaları

Güvenlik Modelinizi Dönüştürün

Kullanıcıları ve ofisleri koruyan, maliyetli cihazlardan ve ağ altyapısından kurtularak doğrudan bulut bulutuna bürün.

Tam SSL Görünürlüğü

Tüm portlarda ve protokollerde tam SSL’yi kontrol edin ve asla denetim kapasitesinin tükenmediğinden emin olun. Bunu bir cihazla dene!

Web Güvencesi’nden daha fazlası

Sandboxing , Cloud Güvenlik Duvarı , İçerik ve URL Filtreleme , DLP ve CASB gibi çoklu güvenlik teknikleriyle , tüm bağlantı noktaları ve protokoller arasında hava geçirmez internet güvenliği sağlarsınız .

Tamamen Entegre

Bir platform oluşturduk, böylece zorunda değilsin. İlk günden itibaren entegre politikaların ve içeriğe dayalı tehdit görünürlüğünün tadını çıkarın.

Sınırsız Kapasite

100’den fazla veri merkezi sayesinde, herhangi bir yerden performans hızlı bir şekilde aydınlatıyor ve asla kapasiteniz bitmeyecek.

Zscaler’in güvenlik bulutu, yoğun dönemlerde günde 50 milyar işlem gerçekleştirir

Tespit edilen herhangi bir tehdit anında tüm bulutumuzda anında paylaşılır ve engellenir.

Ekran Resmi 2018-11-02 19.10.51

Bulut güvenliğinde pazar liderinden; daha hızlı, daha güvenli bir kullanıcı deneyiminin tadını çıkarın

Zscaler Cloud Güvenlik Platformu, trafik taleplerinizi hassas bir şekilde ölçekler. Dağıtılacak donanım veya yazılım olmadan, dakikalar içinde doğrudan internet bağlantısı kurabilirsiniz.

Zscaler, yoğun dönemlerde 50 milyara kadar işlem gerçekleştirir ve her gün 120.000 benzersiz güvenlik güncellemesi gerçekleştirir

Global olarak 100 veri merkezi ile, her kullanıcı nereden bağlandıkları önemli değil, hızlı ve yerel bir bağlantıya kavuşuyor.

Zscaler Cloud Firewall ile ağınızı basitleştirin

Bulut uygulamalarından yararlanmak için ağ güvenlik cihazlarından kurtulun!

zscaler-utm-firewall-appliance-sprawl@2x

Bulutu güvenli bir şekilde kucaklamak ve hızlı bir kullanıcı deneyimi sunmak yerel internet girişlerini gerektirir. Ancak, internet trafiğini geleneksel UTM ve NGFW cihazlarla güvenceye almak, her yerde güvenlik cihazlarının yığınlarının kullanılmasını gerektiriyor; bu modelde maliyetlerin engellenmesi ve yönetilmesi oldukça zordur.

Bulut Güvenlik Duvarı Çözümü

Zscaler Cloud Firewall, tüm portlar ve protokoller için cihazsız hızlı ve güvenli yerel internet erişimi sağlar. Cloud Firewall, tüm bulut uygulama trafiğinizi işlemek için esnek bir şekilde ölçeklendirilir ve Zscaler Cloud Security Platform’un ayrılmaz bir parçasıdır. Bu , tüm güvenlik yığınını, nerede bağlandıklarından bağımsız olarak aynı korumayı sağlamak için kullanıcıya daha yakın bir hale getirir.

Bugün kullanılan yeni nesil güvenlik duvarları (NGFWs), on yıl öncesine göre tasarlandı. Ancak, bulut ilk girişimi için güvenlik ve erişim kontrolleri sağlamak, NGFW’lerin sunacak şekilde tasarlanmadığı dinamik yetenekler gerektirir. Zscaler Cloud Firewall özelliklerinin NGFW’lerin veya sanallaştırılmış cihazların özelliklerini nasıl aştığını keşfedin.

Proxy tabanlı mimari

Tüm kullanıcılar, uygulamalar, cihazlar ve konumlar için trafiği dinamik olarak denetler. Şifrelenmiş trafikte gizlenen kötü amaçlı yazılımları algılamak için SSL / TLS trafiğini – ölçek olarak – doğal olarak denetler. Ayrıca, ağ uygulamasına, bulut uygulamasına, alan adına (FQDN) ve URL’ye göre birden çok katmanı kapsayan granüllü güvenlik duvarı politikaları sağlar.

Günümüzün gelişmiş tehditlerini durdurmak için proxy tabanlı bir mimarinin neden gerekli olduğunu öğrenin.

Tehditler şifrelenmiş trafikte gizleniyor

Son birkaç yıldaki şifreli trafikteki dramatik patlama, bilgisayar korsanlarının SSL’yi kullanıcılara bulaşmasına, veri sızıntısını gizlemesine ve C & C iletişimini gizlemesine izin verdi. Bugün, gelişmiş tehditlerin yüzde 54’ü SSL’nin arkasına saklanıyor. Artık isteğe bağlı değil – güvenliği sağlamak ve kullanıcılarınızı korumak için SSL denetimi yapmanız gerekir.

Geleneksel güvenlik duvarları, şifreli trafiği incelemeye çalışıyor

Ne yazık ki, geleneksel güvenlik duvarları trafiğinizin şifresini çözmek için tasarlanmamıştı. SSL denetimi işlemci yoğundur ve çoğu güvenlik duvarı aygıtı bunu başaramaz ve performans denendiğinde performans durur. Sonuç olarak, bir cihazda SSL’yi denetlemek genellikle donanımınızı desteklemek için yükseltmenizi gerektirir.

SSL şifreli kötü amaçlı yazılımları ölçeklendirmek için bulutta proxy tabanlı bir mimariye ihtiyacınız vardır.

Zscaler Cloud Firewall, SSL denetimini ölçeklendiren yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir proxy mimarisine dayanmaktadır. Ayak izimiz, maliyetli yükseltme veya azaltılmış denetim olmaksızın artan SSL bant genişliği ve oturumlarını işlememize olanak sağlar. Sonuç olarak, tüm bağlantı noktalarında kullanıcı başına düz bir maliyetle sınırsız SSL şifre çözme elde edersiniz.

Geleneksel güvenlik duvarlarının kör noktaları var

Geleneksel güvenlik duvarları, IPS ve AV’yi, toplam tehdit ortamının küçük bir bölümünü oluşturan imza temelli tehditlere karşı korumak için kullanır. Ancak, HTTP ve DNS 2 için neredeyse yüzde doksan imza imzalandı . HTTP ve DNS trafiğini tam olarak denetlemek için proxy tabanlı bir
mimariniz olmalıdır; imza tabanlı koruma artık yeterli değildir.

En savunmasız protokollerinizi koruyun

Zscaler Cloud Firewall, porttan bağımsız olarak HTTP / HTTPS, DNS veya FTP trafiği gibi görünen her şeyi proxy için gelişmiş derin paket inceleme motoru ve proxy tabanlı bir mimari kullanır. Bu nedenle, en savunmasız protokolleriniz için daha fazla tehdit bulma yetisine sahip olursunuz – kullanıcılarınız HQ, şube ofisleri veya çalışanlar uzaktaysa bile.

Bulut IPS

Bağlantı türü veya konumu ne olursa olsun her zaman IPS tehdit koruması ve kapsama alanı sunar. Kullanıcı, uygulama ve internet bağlantılarına tam görünürlüğü geri kazandırmak için, tüm kullanıcı trafiğini ağda ve ağ üzerinden denetlemeyi bile denetler.

Zscaler Cloud IPS’nin daha yüksek bir seviyeye saldırı önleme işlemini nasıl gerçekleştirdiğini öğrenin.

You may also like

Freshservice ITSM Yazılımı

Freshworks Türkiye Distribütörü Educore’dan Kullanıcı Dostu ITSM Platformu