TIMELINEPI Süreç Analitiği ve Süreç Madenciliği Yazılımı

TIMELINEPI Süreç Analitiği ve Süreç Madenciliği Yazılımı

Operasyonel Proseslerin Anında Dijital İkizini Sunuyoruz

İnanılmaz derecede güçlü Akıllı Süreç Madencilik ™ motorumuz, sezgisel süreç analitiğindeki işareti kaçıran iş zekası araçlarıyla çalışarak  geliştirilmiştir. Piyasadaki hiçbir İş Zekası aracı, tüm süreç zaman çizelgelerini yeniden yapılandırabilir veya son derece değişken, geçici iş süreçlerinin derinlemesine görselleştirilmesini ve analizini sağlayabilir.

Bugün süreçlerin büyük çoğunluğu, çok sayıda BT sistemiyle takip edilmekte, yönetilmekte ve yürütülmektedir. Bu, sistemlerin içine girilmiş herhangi bir işlemin hemen hemen her yönüyle ilgili bir kayda sahip olduğunuz anlamına gelir. Ne kadar iş zekası araçları, gösterge tabloları veya raporlarınız olursa olsun, süreç yürütme işleminin uçtan uca bir görünümünü yeniden oluşturamazlar.

TimelinePI, her adımda, etkileşimde, kararda veya olayda yer alan bir dizi mantıksal süreç zaman çizelgesine dönüştürerek, herhangi bir sayıdaki sistemden kolaylıkla veri alır. Sanal bir “dijital ikiz” kullanarak süreçleri otomatik olarak keşfetmek ve görselleştirmek, gerçek verilere dayalı olarak gerçek süreç yürütmesini analiz etmenize izin verir – tüm varyasyonları, karmaşıklıkları veya verimsizlikleri ile birlikte..

Zaman çizelgesi tabanlı metodolojimiz, Akıllı Süreç Madenciliğini tanıtan ilk nesil süreç madenciliği teknikleri üzerine inşa edilmiştir. TimelinePI, kullanım kolaylığı için geliştirilmiş, karmaşık bir kök neden analitiği sunar ve hatta işletme yöneticilerinin, gerçek zamanlı olarak işlem yürütme sapmaları için otomatik olarak uyarılmasını ve otomatik olarak uyarılmasını sağlar.

Süreç optimizasyonu, sürekli iyileştirme ya da süreç yürütme sürecinizin daha fazlasını otomatikleştirmek isteyen bir şey arıyorsanız, ilk olarak gerçekte% 100 gerçeklere dayalı verilerle işlerin gerçekten nasıl çalıştığını anlamak gereklidir. Bunun için aşağıdaki adamlar izlenmelidir.

 

Homepage_LightBulb

Genel Bakış
Veri yüklendiğinde, TimelinePI otomatik olarak iş süreçleriniz için profil ölçümleri sağlar.

 

Zaman Çizelgesi Analizi
TimelinePI, veri birden fazla sistemden alındığında bile verilerinizi işlem örneklerinden otomatik olarak yeniden oluşturur.

Süreç Şeması
Hem yapılandırılmış hem de geçici iş süreci ortamlarında süreç şemalarını otomatik olarak algılar.

Yol ve Maliyet Yapısı Analizi
Tüm süreç örnekleri, işlemlere faydalı veya zararlı olabilecek davranışları tespit etmek için kullanılabilecek gizli kalıpları tanımlamak için analiz edilir.

Detaylı Vaka Analizi
Proses örnekleri, süreçteki farklı adımlar çoklu arka-uç sistemlerde gerçekleştirilse bile ayrıntılı olarak analiz edilebilir.

İşlem Sorgusu
Basit bir tıklama ve tıklama yapılandırma aracını kullanarak karmaşık sorguları kolayca tanımlayın ve bu koşullarla eşleşen süreç örneklerini alt saniye yanıt süresiyle bulun.

Protokol Analizi
Takip edilmesi gereken kesin yürütme kurallarını belirtin ve bu koşulları yerine getirmeyen süreç örneklerini belirleyin.

İş Akışı / Yolculuk Eşlemesi
İnsanların veya iş öğelerinin sıraya dayalı yönlendirmesini (örneğin, müşteri hizmetleri, BT hizmetleri veya çağrı merkezi işlemleri) kullanan işlemleri otomatik olarak analiz eder.

Yan yana Karşılaştırma
Belirli koşullara (örneğin, kohortlara) uyan işlem durumlarının alt kümeleri, bir kohortun diğerine karşı varyasyonlarını daha kolay tanımlamak için yan yana karşılaştırılabilir.

Süreç zekası, verimli ve karlı bir iş yürütmek için gerekli olan kritik bilgileri sağlar. TimelinePI, varolan verilerinizden otomatik olarak işlem yürütme ayrıntılarını keşfetme ve görselleştirme yeteneğini sağlar, böylece iş süreçlerinizin dinamik akışını hızlı bir şekilde kavrayabilirsiniz.

 

You may also like

ServiceCore ITSM Platformu

Kurumsal Servis Yönetimi Yazılımı ITIL4 ile Tam Uyumlu