Symphony SummitAI Servis Yönetimi Yazılımı

Symphony SummitAI Servis Yönetimi Yazılımı

service-management-product-screenshot-2

SummitAI Servis Yönetimi, CIO’ların ve servis sağlayıcıların BT servis operasyonlarının verimliliğini arttırmalarına ve işlemlerin maliyetlerini ve karmaşıklıklarını azaltmalarına yardımcı olmak için yapay zekadaki en son gelişmeleri kullanan, makine öğrenmesi, analitik ve otomasyon kabiliyetlerini barındıran , ITIL sertifikalı bir çözümdür.

SummitAI Hizmet Yönetimi, kurumsal işletme verimliliğini gerçekten açığa çıkarmak için İK, Yönetici, Tesisler, Pazarlama, Hukuk, Finans ve tedarik gibi BT hizmetlerini kullanarak BT hizmetlerinin ötesinde kurumsal hizmetleri yönetmek için genel bulutta ya da şirket içinde dağıtılabilen gerçekten çok paydaşlı ve ölçeklenebilir bir çözümdür .

SummitAI Yararları:

 • Daha yüksek verimlilik: Dijital ajan CINDE, otomatik çözünürlük ve operasyonel zeka, hem işletme hem de BT kullanıcıları için verimliliği artırmaya yardımcı olur.
 • Otomatik Yönlendirme: Sürekli öğrenmeye dayalı biletlerin daha hızlı çözümlenmesi için biletleri gruplandırın ve çalışma gruplarına otomatik olarak yönlendirin .
 • Artan operasyonel verimlilik: Otomatik kayıt oluşturma, otomatik çözünürlük ve operasyonel zeka iş yükünün azalmasına ve daha iyi operasyonel verimlilik sağlar.
 • Hizmet İsteklerinin Çevikliği: Ürünün hizmet masası için SLA’lar izlenir ve yönetilir.
 • Sola Kayma: Self Servis ve Servis Yardımı, kullanıcıların kendi sorunlarını yönetmelerini sağlar ve L2 beceri seviyesi çalışanlarının kritik olmayan görevleri L1’e devretmelerini sağlar.
 • Sonuç odaklı çalışma kültürü: İstihdam, istenen davranışları pekiştirerek iş kültüründeki değişimi yönlendirmeye yardımcı olur ve işyerini daha rekabetçi ve eğlenceli hale getirir.

service-management-product-screenshot-1
Temel Özellikler:

 1. 24/7 Servis Masası için Digital Agent CINDE : Son kullanıcılar, doğal dili kullanarak Digital Agent CINDE ile etkileşim kurar. CINDE, doğal dil ifadelerinden niyeti anlar, görevlerin% 20’sini anında çözer ve otomatik olarak çözülemeyen dosyalar için servis taleplerini ve son kullanıcı adına olay raporlarını bildirmeyen diğer talepler için durum raporları sunar. CINDE’ye MS Teams, Slack, Skype Kurumsal, Jabber ve Webchat kullanılarak erişilebilir.
 2. Ölçeklenebilir ve Çok Kiracılı : Tek uygulama kurulumu ve veritabanı ile birden fazla örnek oluşturulmasını sağlar. Aynı uygulamada birbirinden etkilenmeyen bir arada bulunabilecek tamamen yalıtılmış kiracı ortamları sağlamak için Enterprise ve Service Provider senaryoları için idealdir.
 3. Operasyon Zekası : Analitik ve kestirimci teknolojilere yönelik benzersiz yaklaşımımız, içeriksel verileri farklı sistemlerden ilişkilendirerek Operasyonel Zekayı oluşturur. Operasyonel İstihbarat, BT Analistlerine BT ortamları hakkında durumsal olarak gelişmiş farkındalık sağlar ve olaylara ve problemlere gerçek zamanlı olarak düzeltici eylemler önererek daha yüksek İlk Çağrı Kararları (FCR) sorunlarına yol açar.
 4. Anında Savaş Odası ve Eskalasyonları : Bir olayın ele alınması sırasında hem işlevsel hem de hiyerarşik eskalasyonun işlevselliğini sağlar. Analistler, son kullanıcılarla sohbet edebilir ve uzak masaüstlerini kullanarak sorun çözebilir. Bir olaya danışması için diğer Analistler çağrılabilir veya üründen anında bir savaş odası oluşturmak için konferans köprüleri kurulabilir.
 5. Otomasyon : SummitAI, Temsilciler tarafından veya otomatik olarak CINDE tarafından tetiklenebilen, tekrarlanan ve elle yapılan işlemlerin% 30’unu otomatik hale getirmek için kutu dışı otomasyon kitaplıklarını sağlar ve böylece işletme personeli üzerindeki yükü azaltır ve işletme verimliliğini ölçeklendirir.
 6. Optimal beceriye dayalı SLA yerine getirme: Öğrenme ve beceri geliştirme, günümüzde her BT organizasyonunda sürekli bir aktivitedir. BT analistleri kendilerini yeni becerilerle yeniden yarattıkları için, beceri yönetim sistemindeki ayrıntılarını güncelleyebilirler. Bu beceriler sadece analistler için izlenmekle kalmaz, aynı zamanda kurumun ihtiyaç duyulduğunda gerekli beceri setini bulmasına yardımcı olabilir. Örgütler tipik olarak yeteneklerin normal çalışması için planlama yapar ve her vardiyayı en uygun beceri gereklilikleri ile sürdürür. SummitAI IT Servis Yönetimi çözümü bu gibi durumlarda yardımcı olur ve analistlerin doğru becerilere sahip olmalarını sağlar ve olaylar otomatik olarak en uygun analiste yönlendirilebilir.
 7. Oyunlaştırma: Oyunlaştırma, oyun mekaniği ve oyun tasarım tekniklerini oyun dışı bir bağlamda tanıtarak iş kültüründe değişimi yönlendirmeye yardımcı olur. SummitAI Gamification çözümleri, teslimat operasyon ekibi için daha rekabetçi ve eğlenceli bir iş yeri oluşturmak için düşünceli bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, CXO’ların destek alanındaki istenen davranışı tanımlamasına ve güçlendirmesine ve doğru çalışma kültürünü yönlendirmesine yardımcı olarak üretkenliği ve müşteri memnuniyetini arttırır. SummitAI, takımdaki doğru davranışı 7/24 esinlenmeye yardımcı olabilecek 100’ün üzerinde yerleşik operasyonel performans ölçütüne sahiptir.
 8. Mobilite: Zengin özelliklere sahip Android ve iOS mobil uygulamaları ile kullanıcılar ve analistler, her zaman, her yerde temelde çözüme erişebilirler;
 9. Orkestrasyon: Esnek ve kapsamlı Orkestrasyon motorumuz, BT yöneticilerinin tekrarlayan görevleri ve işlemleri rutin olarak otomatikleştirmesini sağlar. Bu, hata oranlarını azaltmaya yardımcı olarak analistlerin bant genişliğini daha karmaşık konular için serbest bırakmaktadır.

Summit AI Servis Yönetimine dahil olan temel ITIL süreçleri :

You may also like

Freshservice ITSM Yazılımı

Freshworks Türkiye Distribütörü Educore’dan Kullanıcı Dostu ITSM Platformu