myInvenio Süreç Madenciliği Yazılımı

myInvenio Süreç Madenciliği Yazılımı

İŞ SÜREÇLERİ OTOMATİK ANALİZİ

vision-bpaBPA-İş Süreç Analizi aracı, myInvenio platformuna tamamen entegre edilmiştir ve süreç verilerinden otomatik süreç modelleri üretmektedir. Kullanıcının veri seti yükleyip, BPMN 2.0 notasyonlarını kullanarak süreç modellerini çizmelerini ve değiştirmelerini sağlayan bir üründür. Firmanızın eksiksiz bir haritasını oluşturmak için süreç, uygulama ve organizasyon modelleri çizmek de mümkündür.

OTOMATİK SÜREÇ MODELLEME

OTOMAİK-SÜREÇ-modellememyInvenio, süreçleri otomatik olarak keşfetme, geçmiş şablonları analiz etme, canlı akışı izleme ve gelecekteki süreç trendlerini öngörme için bir çözümdür.

Sisteminizde halihazırda var olan verileri alır ve sürecin analizini, sıklık ve vaka süresi açısından anında analiz ederek otomatik olarak çizer ve görselleştirir.

SÜREÇ UYUMLULUK KONTROLÜ

vision-confcheckingGeleneksel bir şekilde tanımlanan ve geliştirilen bir süreç modeli yükleyerek, otomatik keşfedilen süreç ile eski sürecinizin uyumluluğunu ve uygunluğunu görsel olarak kontrol etmek mümkündür.

MyInvenio’yu kullanarak, otomatik iş süreci keşif sistemimize tamamen entegre olan İş Süreç Analizi platformumuzu kullanarak da doğrudan tanımlayabilirsiniz.

 

SÜREÇ PANOSU İLE CANLI DASHBOARD

vision-dashboardSüreç kontrol için tasarlanan dashboard özelliğini kullanarak süreçlerinizin tüm darboğazlarını tanımlayabilirsiniz.

Burada performans ve uygunluk bakış açılarını, en kritik aktiviteleri ve kaynakları bulabilirsiniz.

Gelen başvurular, süre ve faaliyetlerin sayımı ve bekleyen kuyrukların zaman çizelgesi analizi yapmak da mümkündür.

Bu, darboğazları tespit etmede ve kaynakları en yoğun zaman aralıklarına göre belirlemede gerçekten çok yararlıdır.

 

 

OTOMATİK SÜREÇ KPI İZLEME

süreç-kpi-otomaik-ölçüm

Anahtar Performans Göstergelerini (KPI) özelleştirebilir ve etkilerini, süreç kontrolü ve süreç modeli açısından görselleştirebilirsiniz.

Süreç yönetiminizin bütünsel bir görüntüsüne sahip olmak istiyorsanız, bu oldukça önemlidir: özel bağlamınızdaki özel konseptleri kullanarak süreç performansınızı değerlendirmek önemlidir.

SÜREÇ ANIMASYONU

süreç-animasyonu-süreç-model-canlandırma-animation

myInvenio, süreç akışlarını günlük olarak izleme yeteneği sunar: animasyonu kullanarak tüm devam eden olayların zaman çizelgesini takip edebilirsiniz.

Buradaki her kırmızı kutu bir vakayı temsil eder, beklemede veya düşük performansta kalan bir adım varsa bunu otomatik tespit edip, düşük performanslı noktayı otomatik olarak bulabilirsiniz.

SÜREÇ SOSYAL AĞI

vision-social

Ek olarak, çözümümüzle, görevlerin ve iş yükünün atanmasıyla ilgili sorunları bulmak için sürecinize dahil olan kaynaklara ve rollere odaklanabilirsiniz.

Sosyal Ağ perspektifi ile, iki veya daha fazla kaynak arasındaki ilişkileri belirleyebilir ve paylaşılan etkinliklere bağlı olarak yeni roller tanımlayabilirsiniz.
Proses anahtar kaynaklarını tanımlayabilirsiniz.

myInvenio Robotik Süreç Otomasyonunuzu destekleyen ve kolaylaştıran süreç madenciliği aracıdır.

MyInvenio, otomatik keşif sayesinde şirketinizin gerçek süreçlerinin tam olarak şeffaflığını garanti edebilen benzersiz bir süreç madenciliği aracıdır. MyInvenio ile RPA hazırlama maliyetlerini, uygulama süresini önemli ölçüde azaltır ve proje risklerini en aza indirirsiniz.

MYINVENIO ORGANİZASYONUNUZA ŞU YETENEKLERİ SAĞLAR

  • Süreçleri canlı olarak izleme ve görselleştirme
  • Performansı ve uyumluluğu izleyebilme
  • Darboğazları, kritik etkinlikleri ve kaynakları tespit edebilme
  • Trendleri tahmin etmede ve zamanında harekete geçme noktasında kritik öneme sahip olacak iyileştirme alanlarına yönelik önerileri görselleştirme ve tanımlama
  • Piyasa trendlerini tahmin etmek için gerekli iyileştirmeler için öneriler alma

myInvenio, şirketlerin pazara sunma süresini azaltmalarına, hızlı performans iyileştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanır.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN ANAHTAR PLATFORM

MyInvenio, iş süreçlerinizde sürekli iyileştirmeler yapmanıza olanak tanıyarak sizi Endüstri 4.0 dönemine getiriyor. Mevcut süreç madenciliği yazılımlarının çoğundan farklı olarak, yalnızca “durum değişkenlerini” analiz etmek yerine süreçlerinizin “GERÇEK KEŞFİNİ” yapar. Myinvenio, bu süreçleri otomatik olarak algılar ve izler. Böylece, GELİŞMELERİ iyileştirmenize, MALİYETleri azaltmanıza, VERİMLİLİĞİ artırmanıza olanak sağlayan içgörülere, yürütme sürelerine, uyumluluğunuza ve KPI’lere erişebilirsiniz.

  •  Analytics kontrol panelleri tamamen yapılandırılabilir ve paylaşılabilir
  •  Gerçek zamanlı filtreleme ve etkileşim
  •  Tekli vakalara odaklanma ve koşu durumlarını tahmin etme yeteneği
  •  Ve çok daha fazlası!

You may also like

ServiceCore ITSM Platformu

Kurumsal Servis Yönetimi Yazılımı ITIL4 ile Tam Uyumlu