Manage Engine Self-Service Şifre Yönetimi

Manage Engine Self-Service Şifre Yönetimi

productpage-adselfservice-plus

ADSelfService Plus nedir?

ManageEngine ADSelfService Plus güvenli, web tabanlı bir kullanıcı parola sıfırlama yönetimi programıdır.
Bu yazılım, Microsoft Windows Active Directory’deki kullanıcılarının
parola sıfırlamalarına, hesap kilidi ve çalışanların kendi kişisel ayrıntılarını güncellemelerine (telefon numarası vb.) yardımcı olur.
Yöneticiler parola sıfırlama ve hesap kilidi kaldırma işlemlerini kolaylıkla otomatikleştirerek, yardım çağrılarıyla ilgili masrafları en makul düzeye indirirler.

ADSelfService Plus Hangi Sorunları Çözüyor?

Uzmanlara göre, yardım masasına gelen sorunların %30’u parola sıfırlama yönetimi ve hesap kilidi açma işlemleriyle ilgilidir.
ADSelfService Plus, son kullanıcıya güvenlikli, güvenilir ve sağlam web tabanlı self servis çözümü sağlayarak, yardım masasının en çok zaman tüketen ve en kritik parola sorun bildirimlerini azaltıyor.
Son kullanıcı Active Directory’de kendi parolalarını kendisi yönetebildiği gibi, kolayca kişisel ayrıntılarını güncelleyebilir.
Program, kaydolarak parola sıfırlama ve kimlik doğrulama soruları sayesinde güvenlik de sağlıyor.

ADSelfService Plus Özellikleri

ADSelfService Plus Diğer Özellikleri

Kendi Kendine Parola Sıfırlama: Kendi kendine parola sıfırlama izni verir, Active Directory kullanıcılarını uzun yardım masası aramalarından kurtarır.
Kendi Kendine Hesap Kilidi Açma: ADSelfService Plus’ın kendi kendine hesap kilidi açma seçeneğiyle, Active Directory kullanıcılarını uzun yardım masası aramalarından kurtarır.
Kendi Kendine Rehber Güncelleme:Active Directory kullanıcılarına, yardım masası desteği olmadan bilgilerini güncelleme olanağı sağlayan portal. Kendi kendine güncelleme özelliği, kullanıcı profili değişiklikleriyle Active Directory veri tabanının güncel kalmasını da sağlar.
Şifre / Hesap Son Kullanma Bildirimi:Active Directory kullanıcılarına e-postayla parola/hesap sona erme bildirimleri göndererek, parolalarının/hesaplarının süresinin dolmak üzere olduğunu bildirir.
Şifre Politikası Uygulayıcısı: Active Directory kullanıcılarının uygun parolalar belirlemelerini ve çeşitli saldırılara direnen, güçlü parolalar kullanılmasını sağlar.

Manage Engine Self Service Password Management Sunumu

Leave a Reply

You may also like

ServiceCore ITSM Platformu

Kurumsal Servis Yönetimi Yazılımı ITIL4 ile Tam Uyumlu