Manage Engine Desktop Central

Manage Engine Desktop Central

Masaüstü Yönetimi Yazılımı

Windows, Mac ve Linux Yönetimi

  Yama Yönetimi

İşletim sistemine ilişkin yama konuşlandırmasını ve üçüncü parti uygulamalarını otomatikleştirin; Windows ve Mac sistemlerini tehditlere karşı koruyun.

 Yazılım Konuşlandırma

Yazılımı paket oluşturmaya yönelik entegre şablonlar kullanarak kurmak ve kaldırmak için yazılım dağıtımını basitleştirin.

 Uzaktan Kontrol

Çoklu kullanıcı işbirliği, dosya aktarma, video kaydetme ve diğer birçok özellikten faydalanarak uzak masaüstlerindeki sorunları giderin.

  Varlık Yönetimi

IT Varlıklarınızı, Yazılım Ölçümünü, Yazılım Lisans Yönetimini, Yasaklanmış Yazılımları ve daha fazlasını yönetin.

  Windows Konfigürasyonları

Güç Yönetimi, USB Aygıt Yönetimi, Güvenlik Politikaları dahil olmak üzere 25’i aşkın ön tanımlı konfigürasyon.

  Servis Paketi Kurulumu

Güncelliği sürdürmek için işletim sisteminin ve uygulamaların eksik olan servis paketlerini tarayıp tespit edin ve otomatik olarak konuşlandırın.

  Active Directory Raporları

100’ü aşkın hazır rapor Active Directory Altyapısı hakkında hızlı ve eksiksiz bir kavrayış sağlar.

  Kullanıcı Yönetimi

Seçmeli öncelikle rol tanımlaması yapın ve etkili bir yönetim için kullanıcıları bu rollere atayın.

 İşletim Sistemi Konuşlandırması

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modda imaj konuşlandırma ihtiyaçlarını destekleyen en kapsamlı disk imajı alma ve konuşlandırma çözümüdür.

  USB Aygıt Yönetimi

Ağdaki USB Aygıtlarının kullanımını hem kullanıcı hem de bilgisayar seviyesinde kısıtlayın ve kontrol edin.

 Güç Yönetimi

Güç taslakları uygulayarak, aktif olmayan bilgisayarları kapatarak ve sistem çalışma süresi raporu alarak etkili bir güç yönetimi sağlayıp çevreci olun.

  Mobil Uygulama Yönetimi

Kullanımı kolay ve sağlam bir konfigürasyon yönetimi veritabanının, tüm IT varlıklarını ömür döngüleri boyunca takip Masaüstlerinizi ve sunucularınızı hareket halindeyken yönetmeye başlayın. iOS cihazları için mobil uygulamayı indirin.

desktopcentral

Taşınabilir Cihaz Yönetimi

iOS, Android ve Windows Yönetimi

  Cihaz Kaydı

Cihazları manüel, toplu olarak kaydedin ya da kullanıcıların kendi iOS ya da Android cihazlarını iki faktörlü doğrulama yoluyla kendilerinin kaydetmelerini sağlayın.

  Uygulama Yönetimi

Hem kendi geliştirdiğiniz hem de satın aldığınız uygulamaları cihazlara dağıtın, kara listeye alınmış uygulamaları silin/devre dışı bırakın, ticari uygulamalar için indirim kodlarını tahsis edin ve daha fazlasını gerçekleştirin.

  Profil Yönetimi

Farklı departmanlar/roller için politikaları ve profilleri oluşturup yapılandırın ve bunları uygun gruplarla ilişkilendirin.

  Varlık Yönetimi

Kurulu olan uygulamaların, uygulanan kısıtlamaların, kurulu olan sertifikaların bilgilerini ve cihazın donanım bilgilerini elde etmek için tarama yapın.

 Güvenlik Yönetimi

Kurumsal verileri dışarıdan gelen tehditlere karşı korumak için şifre, cihaz kilidi gibi katı güvenlik politikalarını yapılandırın.

  Denetim ve Raporlar

Taşınabilir cihazları Rooted Cihazlar, Kara Listedeki Uygulamaları Barındıran Cihazlar gibi paketten çıktığı gibi kullanılan raporlarla denetleyin.

Leave a Reply

You may also like

ServiceCore ITSM Platformu

Kurumsal Servis Yönetimi Yazılımı ITIL4 ile Tam Uyumlu