Manage Engine Analytics Plus

Manage Engine Analytics Plus

- in ANALİTİK VE BI, Video
4627
0

Ezber bozan ITSM analizleri

ServiceDesk Plus ile entegrasyonu, ITSM verilerinizle ilgili daha iyi içgörülerle Analytics Plus’a BT hizmet sunumu performansını ve verimliliğini artırmada yardımcı olur. 80’den fazla KPG temelli oluşturulmuş 100’ü aşkın rapor ve gösterge paneli arasından seçiminizi yapın ya da veri uzmanı olmaya gerek kalmadan kendi raporunuzu veya gösterge panelinizi oluşturmak için mevcut olanları özelleştirin.

Tek bir gösterge panelinde birleştirilmiş içgörüler

ManageEngine’in BT Operasyonları ve Destek paketiyle entegre ederek ağ izleme, uygulama izleme ve müşteri desteği operasyonlarıyla ilgili daha derinlemesine içgörüler edinin.

  • Uygulama AnalizleriUygulama AnalizleriAnalytics Plus verileri Uygulamalar Müdüründen çeker ve tüm ortamlarda uygulamaların kullanılabilirliğini ve performansını analiz eder.
  • Ağ AnalizleriAğ AnalizleriOlası arızaları belirlemek için OpManager ile entegre olur ve ağ kullanılabilirliğini iyileştirmek için alarm trendlerini görüntüler.
  • Destek AnalizleriDestek AnalizleriAnalytics Plus, SupportCenter Plus ile entegre olur ve müşteri memnuniyetini iyileştirmek, verimlilikleri ve performans seviyelerini desteklemek için 65’ten fazla KPG’yi takip eder.

AP

You may also like

ServiceCore ITSM Platformu

Kurumsal Servis Yönetimi Yazılımı ITIL4 ile Tam Uyumlu