Freshservice ITSM Yazılımı

Freshservice ITSM Yazılımı

- in ITSM YAZILIMLARI
167
0
freshservice

Gerçekten basit olan BT Servis masası

BT ve diğer işletme işlevlerini, bulutta canlandırıcı, kullanımı kolay, yapılandırması kolay bir BT servis masası çözümü ile modernleştirin.

BT desteği için ihtiyacınız olan her şey

Kullanımı ve kurulumu kolaydır

Freshservice’in modern ve sezgisel kullanıcı arayüzü, eğitim gerektirmeden az gerektirir ve BT ve BT dışı gereksinimlere göre özelleştirilebilir.

Çok kanallı destek

E-posta, self servis portalı, telefon, sohbet veya şahsen aracılığıyla ortaya çıkan sorunları otomatikleştirin ve görevleri otomatikleştirin

Servis masanızı yönlendirin

Servis masanızı acenteleriniz için son derece ilgi çekici ve eğlenceli bir deneyime dönüştürün

Parmaklarınızın ucunda bilgiler

Satın alımdan sona erme tarihine kadar tüm ayrıntıları içeren sözleşmelerin, donanımın, yazılımın ve diğer varlıkların kayıtlarını tutun

En yüksek oy alan Mobil Uygulama

İOS ve Android için en iyi puan alan mobil servis masası uygulamasını kullanın ve yoldaki güçlü çalışanlarınızı destekleyin

Olay Yönetimi

Kullanıcıların e-posta, self servis portalı, telefon veya şahsen bilet yükseltmelerini sağlayın. Servis masası verimliliğini artırmak için çözünürlük süreçlerini izleyin, önceliklendirin, atayın ve otomatikleştirin.

Olay Yönetimi hakkında devamını oku

SLA Yönetimi

Farklı çalışma saatlerine veya bilet kategorilerine göre görev süreleri oluşturmak için birden fazla SLA politikası belirleyin. Öncelikleri temel alan biletleri kolayca çözün ve SLA ihlalleri hakkında iletişim kurmak için yükseltme kurallarını otomatikleştirin.

SLA hakkında devamını oku

Bilgi Yönetimi

Olaylarınız için çözümler oluşturun, otomatik olarak bilgi tabanındaki makalelere dönüştürün ve hazır yanıtlarla benzer isteklere yanıt vererek verimliliği artırın.

Daha fazla oku

Servis Kataloğu

Kullanıcı dostu hizmet kataloğu aracılığıyla farklı departmanlar için birden fazla hizmet sunun, böylece kullanıcılar anında istek ve istek alabilirler.

Servis Kataloğu hakkında devamını oku

Otomasyon

Basit otomasyon işlevlerini ayarlayın ve tüm manuel çabalarınızı yerine getirmek için yerleşik yeteneklerden yararlanın. Biletleri önceliklendir, kategorize et, ata ve kapat, onay için gönder ve aracıları ve kullanıcıları otomatik olarak bilgilendir.

Daha fazla oku

Self Servis Portalı

Kullanıcıların sorunları için biletlerini yükseltmeden önce bile bilgi tabanından çözümler aramasını sağlayın ve taleplerinizi doğrudan özelleştirilebilecek destek portalından marka kimliğinizi yansıtsınlar.

Self servis hakkında daha fazlası

Problem yönetimi

Sorunları yalıtın, mevcut veya geçmiş olaylarla ilişkilendirin, Freshservice’ın etkinlik zaman çizelgesinde kök neden analizleri yapın ve işletme aksaklıklarını en aza indirin.

Sorun Yönetimi hakkında devamını oku

Değişim Yönetimi

Birkaç tıklamayla değişiklikleri planlayın, geri alın ve ilgili üyelerin değişiklikleri değerlendirmesini ve onaylamasını sağlayın. Yayılmadan önce yeni değişiklikleri değerlendirerek riskleri analiz edin ve azaltın.

Değişim Yönetimi hakkında daha fazlası

Sürüm Yönetimi

Oluşturma ve test planlarını belgeleyerek sürümleri planlayın, Freshservice hesabınızda duyurular oluşturarak ekip üyelerini güncellemek için başlangıç ve bitiş tarihleri belirleyin.

Sürüm Yönetimi hakkında devamını oku

Görev yönetimi

Projeleri, görevleri ve iç içe geçmiş alt görevler halinde düzenleyerek yönetin ve bunları bireysel sahiplere kolayca atayabilirsiniz. İşbirliği yapın ve tartışın, bağlam için dosyalar ekleyin, bağımlılıkları görüntüleyin ve ilerlemeyi izlemek için etkinlik günlüğünü kullanın.

Gerçek Zamanlı Proje Panosu

Gerçek zamanlı ilerleme gösteren basitleştirilmiş kontrol panelimizle tüm projelerinizde tam görünürlük elde edin. İhtiyacınız olan tüm ayrıntıları görüntüleyin, proje zaman çizelgesini takip edin ve takip göstergemizle son tarih ihlallerinden haberdar olun.

Entegre ITSM Platformu

Servis masanızın tek bir sistemindeki tüm varlıklarınızı, biletlerinizi ve değişikliklerinizi izleyin ve yönetin. Entegre modüllerle projeleri daha iyi planlayın ve tüm bağımlılıklarını ve ilişkilerini portalınızın tek penceresinden yönetin.

Envanter yönetimi

Tüm BT ve BT dışı varlıklarınızı stokta veya kullanımda takip edin. Sözleşmeler, donanım, yazılım ve diğer yapılandırma öğeleri, değerleri değerlendirmeli ve tüm varlıkların güncel bilgileriyle alımları planlamalı.

Envanter Yönetimi hakkında devamını oku

Varlık Otomatik keşfi

Kuruluşunuzdaki tüm varlıkları, tüm donanım ve yazılımları otomatik olarak tarayan Keşif araçlarını kullanarak tanımlayın ve varlık bilgilerini de düzenli olarak güncelleyin.

BT Varlık Keşfi hakkında daha fazla bilgi edinin

CMDB / Yapılandırma Yönetimi

Kuruluştaki tüm varlıkların birbirleriyle nasıl bağlantılı olduklarına dair derinlemesine görünürlükte eksiksiz bir depo sağlayın. Kritik varlıkları kolayca tanımlayın ve olayların ve değişikliklerin etkisini analiz edin.

CMDB hakkında daha fazlası

Varlık Yaşam Döngüsü Yönetimi

Satın alma, bakım, amortisman veya elden çıkarma gibi, tüm varlıklarınızı her yerden, tüm aşamalardan tek bir görünümde yönetin ve izleyin. Bir bakışta tüm etkinliklerin zaman çizelgesini alın.

Varlık Yaşam Döngüsü Yönetimi hakkında devamını oku

Sözleşme Yönetimi

Üçüncü taraf satıcılarla yapılan sözleşmelerin kaydını tutun ve Sözleşme Zamanlayıcısındaki süreleri ve onayları size bildirin.

Sözleşme Yönetimi hakkında daha fazla bilgi

Kullanıma Hazır Raporlar

Çeşitli filtreler kullanarak olaylar, değişiklikler ve varlıklar için önceden tanımlanmış raporlar oluşturun veya küratörlüğlü raporlarımızdan birini seçin. Darboğazları kolayca belirleyin, satın alımlarınızı planlayın ve paylaşılacak raporları planlayın.

Özel raporlar

SLA’ların ve servis masası performansınızın üstünde kalmak için görüşlerinizi özel raporlar halinde kolayca düzenleyin. Gerçek zamanlı verileri sunum olarak görüntüleyin veya düzenli e-posta raporları planlayın.

Modüller arası raporlar

Servis masası performansını kolayca izlemek, sorunları tanımlamak ve işletme içinde kararlar almak için etkilerini, gruplarını, türlerini, ilişkilerini veya departmanlarını temel alan raporları görüntüleyin.

İnteraktif Görselleştirmeler

Bir veri görselleştirme motoru, verilerinizi sunmak için en uygun yolu otomatik olarak önerir. Alternatif olarak, Smartboards ile etkileşimli görselleştirmelere göz atabilirsiniz. Görüşleri kolayca parçalayın, daha iyi planlayın ve performansınızı artırın.

Doğal Dil Sorgulaması

Doğal Dil Sorgulama motorunu kullanarak anında servis masası verileriniz hakkında sorular sorun. Özel görselleştirmeler oluşturun, filtreler ekleyin ve hatta bir arama çubuğunu kullanarak sorular sorun. Eğitim gerekli değil.

You may also like

ITIL Zirvesi 2019

ITIL ZİRVESİ 2019 ITIL hakkında bilgi ve tecrübe